Дітлахам зі східних регіонів провели екскурсію по Кривому Рогу

Дітей з Донецької області, які зараз знаходяться на відпочинку у дитячому таборі «Корчагінець» повезли на екскурсію ознайомитися  з містом — Кривий Ріг. Захід був організований Міськвиконкомом разом із керівництвом  оздоровчого закладу. Програму підготували насичену та різноманітну.
Спочатку ознайомилися зі славетним пам’ятником засновнику Кривого Рогу — козаку Рогу.
Дітям розповіли про історію виникнення міста руди та металу, потім всі поїхали оглядати інші визначні місця, відвідали найбільший в країні квітковий годинник, який занесений до Книги рекордів України, плавальний басейн та «Льодову Арену».
Всього зібралося 54 дитини, тут були присутні діти, які відпочивали на 1-ій зміні та з другої зміни.
Голова міського комітету у справах сім’ї та молоді Світлана Лавренко відмітила, що друга зміна більш насичена кількістю  культурних та  пізнавальних  заходів. Надалі введення у програму культурних заходів для дітей, проведення екскурсій буде проводитися на постійній основі.
Для проведення більш різноманітно вільного часу у оздоровчих таборах планують проводити пішохідні  екскурсії, ознайомчі подорожі для дітей і т.і. Для їх підготовки  планується залучити районні відділи праці та соціального захисту, комітети з фізичної культури і спорту.
Однією із вагомих складових спілкування з дітьми є звернення особливої уваги на їх психологічний стан , особливо на дітей, які приїхали зі сходу країни.
За ними стежать та всіляко допомагають  підприємства міста, різні громадські організації, та всі небайдужі місцеві жителі.
Завдяки небайдужості дітям на сьогодні повністю  забезпечено   всім необхідним та живуть вони в теплі та увазі.