Для талановитих учнів у літньому таборі будуть працювати літні школи

З 11 липня розпочато процес навчання талановитих дітей у літньому таборі. Даний захід розроблений для учнів Малої академії наук, які у цей період прийдуть за новими знаннями з профільних дисциплін, всього зараховано 79 чоловік.

Проведення даного заходу спрямоване дати талановитим дітям нові знання у літніх школах, триватиме він десять днів.Якщо порівнювати з минулим роком, то простежується тенденція розвитку даних шкіл, у цьому році відкрито на одну більше. Також розширили і кількість дисциплін.

Як повідомили з департаменту освіти і науки облдержадміністрації навчання дітей буде проходити на території оздоровчого табору імені Валентини Терешкової. У цьому році з’явилися такі нові дисципліни, як філологія, історія та англійська мова крім вже існуючих фізики, математики, астрономії та економіки.

Заняття будуть проходити у формі лекцій та семінарськіх занять.Для цього до табору запросили провідних педагогів з Дніпропетровської області. Програма навчання розроблена для підлітків з 8-го по 11-ті класи. Також у літній школі відбудуться еколого-біологічні навчальні збори, в яких візьмуть участь 19 школярів.

Під час проведення навчальних занять у дітей з’явилась можливість користуватися басейном, відвідувати  пляж, стадіон, кіноконцертний комплекс та бібліотеку. Також для підлітків спеціально підготовили череду культурнихта спортивно-оздоровчих програм. У табор приїхали отримувати нові знання учні шкіл з Кривого Рогу, Дніпропетровська,Дніпродзержинська, Нікополя, Томаківського та Дніпропетровського району та з Царичанського району.