Дніпродзержинськ святкує День Конституції

28 червня традиційно в Україні святкують державне свято — День Конституції. У цьому році наша країна святкуватиме вже 18-ту річницю.

У м. Дніпродзержинськув цей святковий день пройдуть різні розважальні програми, виставки та спортивні змагання, тобто розваги розраховані на будь-який смак. День розпочнеться урочистим покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Бібліотеки в місті запрошують на 1 годину для подання інформації «Впродовж віків ми мріяли про волю, яку нам Конституція дала», та для перегляду літератури на тему «Конституція від П.Орлика до Конституції незалежної України» .

Музей історії міста чекає відвідачів для проведення уроку у вигляді екскурсії, де будуть використанні аудіовізуальні засоби.

Загальноосвітні навчальні заклади проведуть тематичні заходи, мета яких виховати в людині повагу до Конституції України, сформувати правову культуру та отримати знання про права людини, її свободи та обов’язки, які вказані в Конституції України.

Культурні заходи пройдуть в дитячих таборах відпочинку.

Заходи в місті також порадують і любителів спортивного способу життя, до дня Конституції заплановано проведення турнірів з футболу, також пляжного футболу, відкритий турнір з волейболу,змагання з шахів. Участь зможуть прийняти усі бажаючи.

З нагоди свята дня Конституції парк культури та відпочинку запрошує місцевих жителів та гостей міста на розважально-пізнавальну програму для дітей та дорослих.