Допомога переселенцям від молодіжної ради Дніпропетровська

Із повідомлення з управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради стало відомо про збір книжок для переселенців. На сьогодні нараховується близько 400 книг, які переданіпредставниками молодіжної ради Дніпропетровська у центр допомоги переселенцям «Допомога Дніпра».

Два тижні молодь міста збирала книжки. Тут їх можна зустріти різних жанрів, література для дітей та для дорослих, єдина умова – ні одної книжки про воєнні дії.Волонтери в місті активно працюють, крім книжок постійно збирається гуманітарна допомога – побутова техніка, меблі і найважливіше – це продукти харчування.

Також волонтери виконують роботи і у самому центрі допомоги переселенцям: прибирають приміщення та розважають дітей.Молодіжна рада намагаєтьсянадати допомогу і пораненим солдатам та тим солдатам, що зараз перебувають у зоні АТО. Для всіх збираються необхідні речі: продукти харчування, ліки, одяг, предмети гігієни та багато інших речей, необхідних людині кожного дня.

Створено сторінку у контакті https://vk.com/dnepr.molod.rada , на якій повідомлють про збір необхідних медичних препаратів та речей. На сторінці постійно звертаються за допомогою з відкритими листами до жителів та підприємств у місті.

Зараз волонтерами розміщена нова сторінка, яка має вигляд звернення до жителів Дніпропетровська та області не залишатися осторонь подій, які відбуваються в нашій країні та допомагати тим, хто потребує цього.

На сьогодні у центрі «Допомога Дніпра» нараховується близько 700 працюючих волонтерів молодіжної ради.