«Екоспецтранс» у Кривому Розі надає тільки високоякісні послуги

У період сучасних технологій вимкнення постачання води або електроенергії на деякий час викликає певний дискомфорт в житті людини. Однак якщо невчасно будуть вивезені побутові відходи, це на перший погляд менш помітно, але не менш важливо.

Своєчасне вивезення побутових відходів – це насамперед забезпечення у місті належного санітарно-гігієнічного стану. А це досить доцільно для такого міста як Кривий Ріг.

У місті на протязі багатьох років працює ТОВ «Екоспецтранс», співробітниками організації докладено значних зусиль по наданню послуг на постійній основі. Надані послуги пропонуються високої якості, досягнути певного результату вдалося з допомогою безперебійної роботи та постійного вдосконалення технологічного процесу.

Велика увага приділяється роботі з обслуговування населення та комерційних підприємств та організацій міста. Одразу працюють декілька каналів для більш швидкого задоволення споживачів.

Співробітники організації завжди відкриті до діалогу і готові прийти на поміч в будь-якій ситуації та вирішити питання стосовно наданню послуг з вивезення відходів. Також працює гаряча лінія, за телефоном 401-12-06 оператор прийме відповідну інформацію, функціонує офіційний веб-сайт компанії, де кожен відвідувач може залишити скаргу або пропозицію щодо покращенню роботи підприємства.

Компанія працює задля збереженняміста екологічно чистим та безпечним для наших нащадків.