Керівництво Дніпропетровської області заборонило місцевим жителям відвідувати лісові зони

Рішення про заборону на відвідування лісів та тимчасове зупинення сезону полювання було прийнято керівництвом області у зв’язку зі збільшенням на території регіону найвищого рівня пожежної небезпеки.

Із повідомлення на проведеній конференції від керівника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у області Ігоря Романюка стало відомо, що станом на сьогоднішній день загальна температура в лісовій зоні настільки перевищує норму, що з’явилася загроза самозаймання.

Ситуація на межі критичної, опадів не зафіксовано доволі довгий період, а сила вітру тримається на тому ж рівні. Це загострює загальне становище, тому як сприяє швидкому розповсюдженню вогню не тільки в лісовій зоні, а й на полях.

За останні два тижні у області зафіксували 16 випадків пожеж у лісах та більше 400 загорянь. Після низки невтішних подій, губернатором області Ігорем Коломойським було підписано відповідне розпорядження, згідно якого передбачається сувора заборона на в’їзддо лісунаселеннята тимчасове зупинення сезону полювання.

У випадку порушення заборони передбачена адміністративна відповідальність. У цей період передбачені постійні перевірки лісових зонспівробітниками МНС та МВС. Стосовно тимчасового припинення сезону полювання, припинять дію даного рішення після зняття високого рівня пожежної небезпеки Метеослужбою.

Приблизно орієнтування після 20-го числа поточного місяця.