Керівництво міста Кривий ріг завжди надасть допомогу своїм землякам

Для керівництва у Кривому розі на першому місці стоїть питання  про допомогу військовослужбовцям, які зараз перебувають  у зоні  антитерористичної операції. Місцева влада усіляко намагається підтримати своїх бійців, надаючи їм комплексну та  широку підтримку.

Тому що вони захищають цілісність та незалежність нашої держави та ризикують власним життям. Щодня на порядку денному вирішується низка питань: придбати та відправити  солдатам  засоби захисту, обмундирування, медикаментів, речей.

Також влада турбується про сім`ї загиблих, кожен день доводиться вирішувати безліч накопичених питань та проблем. Всі питання розглядаються та намагаються розв’язати,якщо виникне потреба і проблему вивезення поранених із зони бойових дій.

23 липня наші солдати потрапили  у засаду, в результаті чого двох уродженців Кривого рогу було поранено та двоє загинуло. Наступного дня із зони АТО  до 2 міської  лікарні доправили двох  бійців криворізької  військової частини 3011, та чотирьох бійців з  інших областей які отримали поранення.

На сьогодні стан пацієнтів задовільний, тому як першу  невідкладну  допомогу їм надали ще на місці події, на щастя для хворих тут створені належні умови та повна забезпеченість медичними препаратами.