Майже 28 тис. підприємців підвищили заробітну плату своїм найманим працівникам

У першому півріччі поточного року завдяки фахівцям територіальних органів Державної фіскальної служби рівень виплати заробітної плати своїм працівникам підвищили майже 28 тис. суб’єктів господарювання. Переконати їх виплачувати своїм найманцям більшу зарплатню вдалося під час спільних заходів ДФС та органів місцевого самоврядування. Завдяки цьому бюджет отримав додаткових 52,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Крім того, за цей період було виявлено понад 35 тис. найманих осіб, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями. Вони сплатили до бюджету понад 8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 16 млн. грн. єдиного внеску.
Ще понад 13 тис. громадян, які працювали нелегально, офіційно зареєструвалися підприємцями та сплатили до бюджету 4,5 млн. грн.. податків.
Загалом, за вказаний період під час перевірок на дотримання трудового законодавства порушення фіксувалися у 85 відс. суб’єктів господарювання. До бюджету донараховано майже 218 млн. грн. податку з урахуванням штрафних санкцій.