Мешканка Кривого рогу вкрала у місцевому супермаркеті парфуми та косметику

12 серпня ввечері до працівників ДСО Кривого Рогу надійшов сигнал від персоналу магазину парфумерії, який розташований по вул. Косіора, з приводу виявлення факту крадіжки товару. Наряд працівників відділу ДСО одразу виїхав за поданим сигналом та затримали підозрілу. Потім з магазину розповіли, що молода дівчина довго ходила по торговому залу, роздивляючись товар та нічого не придбавши намагалася вийти з нього. Однак підійшовши до кас одразу спрацювала сигналізація, але навіть після цього вона не поквапилася зізнаватись у скоєному злочині та показувати охороні свою сумочку.

Після прибуття наряду міліції дівчина одразу зізналася в скоєному злочині та виклала все те, що було сховане у сумочці. Там виявилися кілька тіней для очей, лакі для нігтів, помадата туалетна вода, потім порахували, що товару було винесено на суму 378 грн.

На допиті горе-крадійка зізналася, що сам процес шопінгу їй піднімає настрій, а з приводу того, що за товар ще треба заплатити- надто «на заморочувалась». Насамперед, справа досить серйозна, зараз за фактом скоєного злочину у райвідділі ведеться досудове розслідування за ст. 185 Кримінального кодексу України.

Дана стаття передбачає покарання: стягнення зі злочинця штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів або участь у громадських роботах на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виконання виправних робіт на строк до двох років, арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі до трьох років.