Міська програма Дніпродзержинська спрямована на покращення комфортного життя інвалідів

У Дніпродзержинську згідно міської програми проводять різні заходи для створення  комфортного життя інвалідів, проживаючих у місті. Для можливості доступу останніх до об’єктів соціальної інфраструктури на період з поточного року  і до 2025. Повідомлення надійшло з управління містобудування та архітектури міської ради.

На сьогоднішній день усі лікувально-профілактичні заклади містаобладнані пандусами. Проведені спеціальні дослідження спортивних та оздоровчих закладів у місті на наявність обладнання спеціальними пристроями для вільного доступу до них інвалідів. Роз’яснювальну роботу щодо необхідності облаштування об’єктів даними спорудами провели з власниками спортивних підприємств та закладів.

Вздовж платформ залізничних та автобусних вокзалів намалювали смуги яскраво-жовтого кольору шириною 150 мм. Чотири транспортних засоби у місті облаштували засобами, які відповідають потребам людей з обмеженими можливостями.

Визначати переможців у конкурсах на перевезення пасажирів будут з урахуванням наявності у претендентів транспортних засобів, які пристосовані для перевезення інвалідів. Для перевізників в основні умови конкурсу добавлено пункт, в якому рекомендують переможцям придбати не менш як по одному транспортному засобу, який відповідає вимогам для перевезення інвалідів і який працюватиме за чітким графіком.