Міська влада Кривого рогу активно готується до настання зимових холодів

Влада міста зосереджена на вчасному підготуванні міського господарства до настання холодів, щоб жителі міста мали змогу отримувати послуги на якісному рівні і щоб в їх домівках було затишно та тепло. На сьогоднішній день готовність міста зустрічати зимовий період складає 72%.

У цьому році підприємствам  доведеться працювати  в дуже нелегких умовах, тому як держава зовсім припинила фінансування будь-яких програм підтримання  житлово-комунальної галузі. У місті  бракує власних грошей, оскільки  Держказначейство  не пропускає  жодних фінансувань, крім соціальних виплат.

У зв’язку  з гострим дефіцитом держбюджету жодна программа від держави,  яка б надала допомогу у підготовці міського господарства до настання холодного періоду не працюватиме.

Головна причина – гострий брак коштів. Із чого можна зробити висновок, що всі організації  та підприємства міста, які надають комунальні послуги та виконують відповідні роботи за кошти  місцевого бюджету, повинні сподіватись на  збір коштів від споживачів, які сплатять вчасно за спожиті  газ, електроенергію, тепло.

В умовах гострої нестачі грошей міська влада все ж таки знайшла  частковий вихід із  даної ситуації.  Простягли руку допомоги великі промислові підприємства міста, з якими вже співпрацюють у рамках угод  про соціальне партнерство.