Міська влада у Кривому Розі подбала про бригади екстреної швидкої допомоги

Завдяки   втручанню міської влади,  обласного керівництва та підтримки держави за останні  3 роки   парк карет швидкої допомоги Кривого Рогу  оновлено   майже повністю.  Машина їде по місту за викликом менше 10 хвилин.
У житті може виникнути різні ситуації, наприклад коли за лічені хвилини можна врятувати комусь  життя.  Медики це  добре знають, тому вирішальна роль у цьому питанні полягає саме на працівників  швидкої допомоги.
Однак останнім часом із-за  значного зростання  ціни на паливо, обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, який забезпечує пальним всі машини швидкої допомоги Дніпропетровської області, був змушений розірвати з фірмою постачальником договір на постачання пального та оголосив про  початок процедури  нових торгів.
Відповідно до Закону України  така процедура потребує тривалого часу. Тому робота екстреної медичної служби опинилася під  загрозою  нестачі палива.
Важливе для життя питання, для уникнення цієї делікатної ситуації, взяв під особистий контроль міський голова Юрій Вілкула.
Завдяки йому у місті була забезпечена безперебійна робота медичної допомоги. З подачи міського голови допомогли промислові підприємства у місті і  на сьогодні проблема з пальним вирішена. Робота йде у штатному режимі.
На протязі   доби   бригади обслуговують більш ніж 700 викликів. В цілому, зараз у місті діє 76 бригад швидкої допомоги.