Міський голова Дніпродзержинська завітав до переселенців зі сходу України

У місті продовжуються заходи, які проводяться для підтримки жителів зі східних областей нашої країни. У Дніпродзержинську створено спеціальну групу, функції якої вирішувати щоденні робочі питання, відповідати за забезпечення належного рівня соціального захисту сімей, які переїхали до нас у пошуку тимчасового притулку.

До жителів сходу завітав у гості голова міста Станіслав Сафронов. Він відвідав готель «Зоря» та побував у гуртожитку технічного університету. У готелі та у гуртожитку проживають жителі з Краматорська, Лисичанська, Горлівки та інших міст у Донецькій області, а також – жителі з полу острова Крим.

Люди щиро подякували міському голові та в цілому владі міста, окремо висловили подяку волонтерським організаціям за надану їм допомогу. На зустрічі обговорювали основні проблеми, з якими зітнулися переселенці, це насамперед – пошук роботи, отримання матеріальної допомоги, придбання самих необхідних медикаментів. Люди стурбовані, як влаштувати своїх маленьких дітей до дошкільних закладів, до місцевих шкіл, а також гостро стоїть проблема неможливості оздоровлення дітей.

Голова міста ознайомився та дав оцінку житловим умовам, в яких проживають сім`ї, передав їм предмети першої необхідності та  грошову допомогу. У кінці зустрічі міський голова пообіцяв вирішити першочергові проблеми переселенців у найкоротший термін та пообіцяв взяти гострі питання особисто під свій контроль.