Молодь Дніпропетровщини активно виступає за підтримку української армії

У Дніпропетровську буде створено спеціальний Молодіжний центр, який буде складатися переважно з волонтерів. Молодь налаштована рішуче, збираються піднімати бойовий дух солдат різними концертними програмами, також займатися тиражуванням газет, складанням листівок, збирати кошти для матеріальної допомоги для розвитку української армії.
Зараз в Молодіжному центрі займаються погодженням дат і місць для того, щоб проводити патріотичній концерти. Найближчим часом молоді таланти будуть підтримувати наших солдат своїми виступами.

Також ведеться активна робота з пошуку волонтерів, які будуть вести переписку з військовими. Одна із основних  вимог — вміти гарно  малювати, для можливості  виготовлення красивих листівок, або  ж  мати журналістський талант, для вміння  допомогти  у створенні  брошур  та бойових газет.На території Центру буде організовано спеціальний пункт, щоб приймати гуманітарну допомогу від населення.
Список речей, які можна передати солдатам:

— медикаменти (бинти, вата, ліки);
— продукти харчування тривалого зберігання (консерви, печиво, чай, вода);
— сірники, цигарки;
— засоби гігієни (рушники, мила, зубні пасти).

Зібрані кошти перерахують на рахунок благодійної організації «Фонд Дніпро-1». Кожен може перерахувати кошти для підтримки армії за слідуючими реквізитами:

код ЄДРПОУ 39204556, р/р № 26001050007163(ПАТ «ПриватБанк»), МФО 305299, призначення платежу «Благодійний внесок».