Перед святом Дня незалежності України у Дніпродзержинську пройшов суботник

В рамках підготування до дня незалежності України у Дніпродзержинську було організовано проведення субботника, який відбувся 16 серпня. Даний захід присвячений покращенню благоустрою у місті, в ньому прийняли участь більше ніж 3500 небайдужих місцевих жителів. За час проведення суботника приведені у належний вигляд біля 125 гектарів землі у місцевих парках, скверах та територій біля жилих будинків.

Також прибрані автомобільні дороги від сміття та очищенні берега місцевих водойм.У рамках суботника проведені роботи з покосу трави тазнищені три стихійних звалища. Також наведений загальний порядок у 8 пам’ятних місцях Великої Вітчизняної війни.

По закінченню акції виразив щиру подяку всім учасникам голова міста Станіслав Сафронов. Він підкреслив, що підтримувати благоустрій у рідному місті – це спільний обов’язок усіх небайдужих жителів Дніпродзержинська. Проведення даного заходу об’єдналовелику кількість активних місцевих жителів для наведення ладу на вулицях міста.

Адже вклад кожного — це перш за все прояв справжньої любові та відповідальності за свою країну.

По закінченню промови міський голова виразив надію, що дана подія зробити місто затишнішим та чистішим стане у майбутньому для містян вже доброю традицією.