Родини загиблих десантників отримають матеріальну допомогу від держави

Сім’ї загиблих десантників з Дніпропетровська отримають матеріальну допомогу від держави у розмірі 100 тисяч гривень.Дане рішення ухвалено у міській раді Дніпропетровська на черговому засіданні сесії. Також треба відмітити, що місто взяло на себе обов’язок понести всі витрати, пов’язані з похованням загиблих.

Місто готове прийняти всіх бажаючих у тому числіі дітей зі східного регіону країни для їх відпочинку та оздоровлення.У місті організовують у комунальному таборі ім. Валентини Терешкової четверту зміну для можливості відпочивати маленьким представникам зі східних регіонів країни. Також є можливість розмістити у притулку міста дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування на весь період поки врегулюється ситуація.

Після проведення чергової сесії були внесені зміни та суттєві доповнення до бюджету міста та до програми економічного і соціального розвитку міста на поточний рік. На сьогодні вже виділили  майже дев’ять мільйонів гривень обласному бюджету для втілення проекту для проведення другого етапу тендеру з будівництва метрополітену.

Також внесені зміни та доповнення до соціальних программ в місті, перш за все це комплексна програма захисту ветеранів війни; програма соціального захисту громадян міста, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інші види допомоги для підтримки незахищених верств населення.

Всі внесені зміни та доповнення пов’язані із зміною індексу інфляції.