Сімейні лікарі Дніпропетровщини з німецькими фахівцями продовжать боротьбу зі СНІДом

З початку вересня поточного року планується підписання меморандуму Німецького товариства міжнародного співробітництва з Дніпропетровською ОДА.

Основні умови – спеціалісти з Німеччини проведуть для лікарів України, які надають населенню первинну допомогу цілий ряд тренінгів по темі профілактика серед населення СНІДу.

Німецькі фахівці зацікавлені працювати в Україні та співпрацювати разом з нашими представниками медицини. На сьогодні ми спробуємо використати різні засоби, аби подолати таку страшну хворобу як СНІД. По-перше – це безпосередня робота з лікарями. Співпраця у цій сфері вже розпочалася в Україні.

На протязі першого місяця літа спеціалісти з Німеччини зібрали сімейних лікарів Дніпропетровської області та провели з ними вже 6 тренінгів. За час проведених у навчанні з профілактики СНІДу пройшли вже 115 людей.
Нещодавно провели зустріч з американським агентством USA, тема якої спільна співпраця лікарів в області з профілактики туберкульозу.

Не менш актуальною темою для країни є проблема СНІДу. В зв’язку з чим проводять та ще проводитимуть тренінги для наших лікарів, які в майбутньому матимуть вплив на показники смертності хворих.Розраховується, що загальний показник не буде перевищувати 10-15%.
Проведення даного меморандуму передбачає цілу чергу лекцій для 1,5 тис сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів працюючих вДніпропетровській області.

Фінансування даного заходу буде здійснюватися за рахунок Програми профілактики СНІДу в Україні GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва).