Сьогоднішні ветерани Дніпродзержинська під захистом держави

Із повідомлення від Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення міської ради Дніпродзержинська стало відомо про забезпечення соціального захисту ветеранів у регіоні та про  тісну співпрацю громадських організацій ветеранів з місцевими органами виконавчої влади.

За статистикою у місті зафіксовано 7626 ветеранів та прирівняних до них осіб. Всі вони своєчасно та у повному розмірі отримують пенсії, самі ветерани та члени їх сімей мають пільги на оплату житлових послуг відповідно до програм держави.

Ветерани війни отримують медичну допомогу від висококваліфікованого персоналу в умовах стаціонару госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни Дніпродзержинська. Їх забезпечують медичними препаратами та харчуванням, все це здійснюється за рахунок коштів із бюджету.

Кожного року працює спеціальна програма, яка спрямована на соціальний захист населення у місті. Даною програмою передбачені пільги для певних категорій громадян встановлені чинним законодавством. Всі ці заходи проводяться у тісній співпраці з ветеранськими організаціями.

В рамках програми оздоровлення ветеранів війни у поточному році за рахунок бюджетних коштів передбачено відпочинок у лікувальному санаторії, всього придбано 169 путівок. На сьогодні у Дніпродзержинську працюють три громадські організації ветеранів та інвалідів війни, які фінансують з міського бюджету. У поточному році з бюджету міста на потреби громадських місцевих організацій виділили 200 тисяч гривень.

Головне питання щодо покращення соціального захисту ветеранів, співпраці з громадськими організаціями ветеранів знаходиться на постійному контролі у голови міста та керівництва міської ради.