Співробітники ДАІ завітали до одного з шкільних таборів Дніпропетровська

Розпочалися шкільні канікули. Школи замість учбового процесу перетворилися на місця для відпочинку дітей.Шкільні класи знову відкриті для дітлахів кожен день, але не для того,щоб вчити уроки. Вчителі тепер виконують обов’язки вожатих таборів відпочинку при школах. Тепер перед ними постало завдання більш складніше, вони повинні організувати відпочинок так, щоб він був наповнений цікавим змістом: екскурсіями, пізнавальними програмами, конкурсами тощо.

Керівники таборів для цікавого та корисного проведення вільного часу у таборі запрошують різних гостей. Так, школа № 35 запросила до себе у гості співробітників ДАІ. Останні постаралися, щоб їх зустріч з дітьми не перетворилася у буденне повчання, вони організували зустріч у пізнавальній та захоплюючій формі. З самого початку всіх дуже здивували. З автомобіля ДАІ вийшов казковий ведмідь, вдягнений у форму ДАІ та ще й з морозивом.

Начальник сектору профілактичної роботи ДАІ м. Дніпропетровська Роман Таранов звернувшись до присутніх зазначив, що головне на дорогах – це безпека. Вона є одною з основних проблем нашого суспільства і від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей. Він нагадав дітлахам про основні правила поведінки на дорозі, потім розповів як історію появи дорожнього руху, дорожніх знаків та світлофора.

Далі дітей розважали різними іграми, основною темою яких була Безпека руху. Всі бажаючи малювали на асфальті, брали участь у естафетах, а самі наймолодші дивилися мультики про Правила дорожнього руху.Настрій додавав Ведмідь-інспектор, який став символом ДАІ Дніпропетровська, він постійно жартував і тим самим залишив у малечі незабутні враження від спілкування. Кожна дитина отримала від казкового Ведмедя — морозиво «Світлофор»!

Свято відвідали і журналісти, вони пообіцяли дітям показати їх у новинах. Організатори сподіваються що не тільки діти, а й дорослі винесуть з таких уроків лише користь.