Спортсмени з легкої атлетики перемогли на чемпіонаті України серед юніорів

Федерація з легкої атлетики у Дніпропетровську повідомила, що наші спортсмени взяли призові місця на чемпіонаті України з цього виду спорту, який пройшов у столиці країни.У метанні молота перше місце зайняла Альона Шамотіна, вона показалависокий результат – майже 68,5 метрів. ЇЇ результат перевищив навіть норматив майстра спорту міжнародного класу.

Друге почесне місце у метанні молота дісталося спортсменці з Дніпропетровська Єлизаветі Суханової. Найкращим з метанню диску відмітився Дмитро Дорожон, житель Дніпропетровська. У змаганнях на дистанції 400 метрів з перешкодами перше місце зайняв Юрій Баранцов, а друге — Олександр Клопенко.Третє місце відвоював Дмитро Іванов.

У змаганнях по стрибкам переміг Сергій Спильняк, який стрибнув на 2 метри 13 сантиметрів. У стрибках з шестом отримала почесне друге місце Юлія Максименко, третє місце — Олександр  Пилипчуку стрибках у довжину.

Роблячи висновки після проведених змагань приємно відмітити, що шість спортсменів з Дніпропетровська стали кандидатами і увійшли до збірної команди України.

Тепер юні спортсмени прийматимуть участь у чемпіонаті світу серед юніорів в Юджині (США).