Страшне ДТП У Дніпропетровську

У понеділок 21 липня вночі після 23:00 в м. Дніпропетровську сталося страшне ДТП, скоєне автомобілем, який на той час залишився невпізнаним та під керуванням невстановленого водія. В результаті ДТП загинув юнак 17-ти років відразу на місці від отриманих травм, а дівчина 14-ти років отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Розшукувати водія, який зникнув з місця пригоди почали одразу, було організоване процес пошуку для всіх нарядів Державтоінспекції. На наступний день по свіжих слідах автомобіль було вже знайдено «М-412», а також встановлено, що за кермом знаходився 24-річний житель м. Дніпропетровська. Зараз встановлюють його місце знаходження.

Саме головне, що треба пам’ятати кожному водію, завжди треба бути пильним та уважним і якщо трапилось ДТП, не залишати місце пригоди, а намагатися допомогти постраждалим, адже своєчасна медична допомога фахівцями допоможе постраждалому та, що найголовніше — збереже життя.

Якщо Ви стали учасником ДТП, нагадуємо, що згідно пункту 2.10 Правил дорожнього руху України Ваші обов’язки полягають у слідуючому:

—         негайно зупинити транспортний засіб і не залишати місце пригоди;

—         увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки;

—         надати потерпілому першу медичну допомогу;

—         викликати швидку допомогу;

—         повідомити про дорожньо-транспортну пригоду міліцію та чекати на її приїзд;

—         записати адреси та прізвища очевидців та дочекатися прибуття працівників міліції.