Святкування Івана Купала у Новомосковську

 

Основне святкування традиційно відбулося біля місцевого будинку культури. Тут задовго до початку масових гулянь, зібралося чимало мешканців з усіх районів міста. Відвідав свято і міський голова – Сергій Мороз, який привітав усіх присутніх зі святом і побажав всім «Доброго проведення святкування».

Розваги знайшлись і для самих маленьких представників на святі, вони мали змогу покататисяна різноманітних атракціонах, поки дорослих розважалимісцеві творчі коллективи своїми виступами. Також дляусіх бажаючих запропонували скоштувати смачного плову та ароматного шашлику.

Основна частина заходу розпочалася з мюзиклу «Весілля на Івана Купала», який виконали колективи з Будинку культури міста та з Міського клубу культури Новомосковська.

Актори були вдягнені в національні костюми, на сцені панувала позитивна атмосфера, сцена була побудована з декораціями традиційної української хати. Діти грали неперевершено, вміло поєднували у своєї гри елементи української символіки та народної гри. Глядачі зустрічали та проводжали акторів гучними аплодисментами.

Після проведення вистави своє видовищне фаєр-шоу представили «Театр вогню Flash».

Після закінчення шоу запалили головний атрибут святкування – велике багаття, навколо якого молодь грала в ігри, співала пісні та водила хороводи майже усю ніч.