Туристичне життя Дніпропетровської області

Для незабутнього проведення вільного часу не обов’язково планувати свій відпочинок за кордоном. Жителі Дніпропетровської області мають змогу шукати нові яскраві враження не залишаючи свій регіон.

Зараз працює відкритий кар’єр у м. Кривий Ріг, музей промислового обладнання у Дніпродзержинську під відкритим небом та «Квартал мистецтв» у Дніпропетровську. Кожен за бажанням знайде для себе варіант яскравого відпочинку. З цього приводу відбулася прес-конференція на чолі з начальником відділу культури і туризму облдержадміністрації Юлії Бардукової.

На конференції також були наголошені безліч цікавих місць в області, куди можна поїхати та із задоволенням відпочити.

Кривий Ріг знаменитий своїм промисловим туризмом. У той же час неможливо не згадати про пам’ятку міста — квітковий годинник, який являється одним з найбільших у світі.

Митцям для кращого освоєння петриківського розпису треба вирушати у гості до Петриківки. На сьогодні розвиток туристичного життя у Дніпропетровській області набирає нових обертів.Планується реконструювати паркові зони у місті, створити фан-зони в аеропортах та багато іншого та цікавого.

Наприклад на набережній створюється «Квартал мистецтв».У майбутньому тут буде побудована сцена, де проводитимуться різні концерти та свята для дітей. У Синельниківському районі проходить фестиваль «Стопудівка», який збирає людей з усіх куточків області та взагалі зі всієї країни. Організатори сподіваються, що фестиваль стане одним із символів нашої області і згодом набуде міжнародного рівня.