У Дніпродзержинську пройшов захід на підтримку безпечного мігрування громадян України

16 серпня у Дніпродзержинську пройшов захід з питань безпечного мандрування як в середині країни, так і за кордоном. Захід організовано підготовленими волонтерами та фахівцями з Міжнародної організації з міграції. Дана кампанія проходе за підтримки Швейцарської  Конфедерації та звертається до сучасного покоління та інших груп людей, які підпадають під ризик через різні соціальні мережі, телебачення та пресу. Акцію організовано з проведенням різних конкурсів на дану тематику, ігор для підлітків, переглядом фільмів та багато іншого цікавого матеріалу.

Дніпропетровська область вже 4-та з областей України, де пройшли даного роду заходи.Основна мета організації проекту – звернути увагу населення до існуючої проблеми торгівлі людьми за кордоном, підвищити рівень обізнаності людей щодо пошуку кращих життєвих можливостей.

Подібні заходи вже відбулися у Ізмаїлі в Одеській області, Самбірі (Львівська область), Долині (Івано-Франківська область). Дані області мають найвищий ризик з рівня міграції, а останнім часом в дані регіони у пошуку тимчасового проживання прибувають ще більше жителів зі сходу країни.У Дніпродзержинську захід відбувся на площі ім. Дзержинського. Програма включала:проведення конкурсів з призами, надання консультацій експертами, інтерактивне опитування, перегляд тематичного фільму, виставка коміксів та проведення розваг для самих маленьких мешканців міста.