У Дніпродзержинську провели спортивний захід під назвою «Я вмію плавати»

За підтримки голови міста Станіслава Сафронова на протязі другого місяця літа у місті проходив спортивно-масовий захід на відкритій воді під символічною назвою — «Я вмію плавати». Участь приймали діти молодших шкільних класів та діти до 12 років.

Інформація надана департаментом молоді та спорту міської ради. Основна мета проведення даного заходу це перш за все зробити популярним спортивний та здоровий спосіб життя для дітей та молоді міста, основна увага приділялась запобіганнюна воді нещасним випадкам серед молоді та особливо серед дітей.

Проведення такого роду заходів стало вже традицією. У цьому році в ньому взяли участь діти із таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти міста, діти з центру психологічної реабілітації, а також звичайні місцеві, що на той час відпочивали з батьками.

З дітлахами працювали кваліфіковані фахівці — інструктори з плавання. Спочатку всіх ознайомили з теоретичними знаннями та потім закріпили на практиці. Під час занять дітей навчили триматися на воді та опанувати різні стилі плавання.

Усі заняття були безкоштовними. У кінці місяця 30 липня провели святкове закриття спортивного заходу на відкритій воді, на яке було запрошено дітей, які навчалися за програмою «Я вмію плавати».

Всі учасники одержали відповідні сертифікати центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дніпродзержинська та значки обласного центру фізичного здоров’я.