У Дніпродзержинську вже готуються до нового навчального року

Із повідомлення з управління освіти і науки міської ради Дніпродзержинська стало відомо, що зараз проводиться основна підготовка всіх закладів освіти до нового навчального року, об’єкти готують до  холодного періоду.

На першому плані виконання приписів санепідемслужби, теплопостачальних організацій, особлива увага приділяється пожежній охороні та інспекції Держенергонагляду.

Нині проводиться ряд технічних робіт, таких як перевірка елеваторних вузлів, ремонтується запірна арматура, виконується поточний ремонт систем опалення та каналізації, проводять заміну труб холодного водопостачання, а також ремонтуються м’які покрівлі.

Виконують поточний та косметичний ремонт в усіх без винятку закладах освіти. А саме: увага приділяється класним та груповим кімнатам, харчоблокам, спортивним залам, а також коридорам і вестибюлям.

Окремі заходи з пожежної безпеки – перевіряються вогнегасники та пожежні крани, проводяться роботи із заземлення електрообладнання, технічного обслуговування пожежних кранів і т.і. На територіях закладів впорядковано спортивні та ігрові майданчики для школярів. Роботи по підготовці закладів освіти до нового навчального року знаходяться на постійному контролі в управлінні освіти і науки міської ради.

Станом на 20 липня  навчальні заклади Дніпродзержинська підготовлені до наближення зими на 44 %.