У Дніпропетровську працює Центр з реабілітації наркозалежних

Керівник виїзної прес-конференції у Дніпропетровському філіалі центру Ігор Щеглов повідомив про висновки лікування наркозалежних у області: 4 із 10 людей, які повністю пройшли курс реабілітації у Центрі повністю позбавляються від залежності та повертаються до нормального життя.

Центр працює у місті вже чотири роки. На сьогодні лікування проходять 16 осіб, з них 4 дівчини – всі раніше вживали наркотики.У центрі з пацієнтами постійно працюють фахівці : психолог-психотерапевт, соціальні працівники. Також вони спілкуються з людьми, яким вдалося побороти залежність, діляться один з одним досвідом та знаходяться у стійкій ремісії.

Одночасно Центр може прийняти близько 40 пацієнтів. Всі, хто має наркотичну залежність мають можливість звернутися по допомогу до Центру. Якщо кількість хворих буде перевищувати, їх обов’язково направлять до інших філіалів по Україні.

Повний курс реабілітації у Центрі розрахований на пів року.На протязі дня хворі мають можливість проводити свій вільний час досить різноманітно: читати книжки, спілкуватися один з одним, відвідувати групову психотерапію, арт-терапію, прослухувати лекції на тему залежності від наркотиків та їх тяжкого впливу на організм людини в цілому та переглядати відповідні фільми.

Найважчий період – це перші 7-10 днів, коли проходить так званий період «ломки». Після цього людині стає набагато краще, але при цьому проявляється психологічний фактор залежності від наркотиків, з’являється депресія, апатія. На цьому етапі на допомогу приходять спеціалістиз психології та психотерапії.

Важливо, щоб людина сама себе переконала дотримувати себе під жорстким контролем, щоб повністю побороти наркотичну залежність. Дотримуючись таких простих умов, хворі повністю повертаються до нормального життя, створюють нові сім’ї та народжують здорове потомство.

Звернутися до Центру у Дніпропетровську можна за слідуючими номерами: 099-244-73-36, 097-775-29-97.