У Дніпропетровську провели нагородження переможців у конкурсі «Дніпропетровськ – казкове місто»

У місті нагороджено переможців у творчому конкурсі «Дніпропетровськ – казкове місто». У конкурсі приймали участь 26 авторів з різних міст країни, а також представник з Франції. Було представлено біля 50 робіт — історичні казки про своє рідне місто, які написані у  формі прози та віршовані.Влада міста виявила готовність підтримувати даного роду проекти, щоб розвивати у людей любов до рідного міста.

На конкурсі комісія визначала та обирала найкращі казки. До її складу увійшли місцеві літератори, історики та діячи з громадської діяльності. В основному перемогли казки, в основі яких проглядався історичний сюжет. Було визначено 6 робіт – переможців.

Кращій твір для дітлахів до 5 років  визначили казку, яку написала Ганна Доброгорська, письменниця з Дніпропетровська. У номінації казка для дітей від 5 до 10 років перемогла робота  Світлани Талан із Северодонецька (місто у Луганській області). Кращою казкою для дітей від 10 до 16 років  визнали твір, написаний Галиною Максимів, яка приїхала позмагатися із міста Долина Івано-Франківської області.

Спеціальні призи отримав автор із Франції Орест Катинський, та 2 жительки Дніпропетровська: Еліна Заржицька та Ольга Брус.
Нині даний конкурс ще продовжується. На другому етапі проведуть конкурс на кращу ілюстрацію до казок, які вже перемогли.

Як повідомили в управлінні Дніпропетровської області після завершення конкурсу самі кращі казки та намальовані ілюстрації надрукують  у трилогії «Дніпропетровськ — казкове місто».