У Кривому Розі ведеться боротьба проти вживання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів

У місті за наказом мера Вілкули Ю.Г. проводиться низка  заходів для попередження продажу та вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. З початку поточного року вже проведено біля 80 перевірок рейдерами по торгових точках у місті. За результатами проведених досліджень виявлено 28 випадків порушень працівниками торгівлі, які продавали алкогольні напої та тютюнові вироби особам, які не досягли повноліття.

Відповідно до частини 2 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно цієї статті на працівників порушників накладено  штрафи. Також, до керівників торговельних точок застосували фінансові санкції у розмірі 68 00 грн.

Під час проведення перевірок  приділяли особливу увагу об’єктам торгівлі, які розташовані поблизу навчальних закладів, закладів культури та дитячих спортивних закладів.   Для уникнення  фактів продажу продукції, яка заборонена дітям та неповнолітнім дані роботи будуть проводитися і у літній період.

Ті торгові точки, де були зафіксовані випадки порушень зараз перебувають під особливим наглядом правоохоронних  органів та громадськості.

Звертання до небайдужих жителів місті:

Якщо ви помітили в торговельних точках будь-які факти порушень загальних правил при продажу  алкогольних напоїв та тютюнових виробів стосовно неповнолітніх, негайно дзвоніть за телефоном 102 для можливості оперативного реагування та притягнення порушників до відповідальності згідно закону України.