У період літньої спеки на водоймах росте кількість загиблих

За даними управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради м. Дніпропетровська з початку літнього сезону потонуло шестеро людей, у тому числі двоє дітей.

Виявлені основні причини гибелі людей: стрибки з висоти у воду та купання у стані алкогольного  сп’яніння.

Зафіксовано випадок загибелі на воді чоловіка похилого віку, який відпочивав на пляжі Монастирського острова, напевно йому у воді стало зле через погіршення стану здоров’я.

Можливо уникнути непорозумінь, якщо дотримуватись простих правил поведінки на воді. Перш за все не купатися у стані алкогольного сп’яніння, заходити у воду лише пляжах, які відкриті офіційно, не запливати за буйки, ретельно слідкувати за дітьми. Також намагатися не залишатися у воді наодинці, тому що в разі виникнення надзвичайної ситуації людина поруч мала змогу одразу прийти на порятунок.

Начальник водолазної служби у Дніпропетровській області Андрій Гусєв повідомив, що в разі виникнення надзвичайних ситуацій на воді, треба негайно повідомити службу порятунку за номером «101». Бригаду рятувальників чекати прийдеться не більше 5 хвилин, вони можуть дістатися у такий короткий термін у будь-яку точку міста.

Зараз у місті працюють офіційно три пляжа –у парку ім. Воронцова на лівому березі, у парку ім. Станіславського та на Монастирському острові.