Україні вигідно бути у складі ЄС

У Дніпропетровську провели закриту зустріч керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації з міністром держави у справах Європи Міністерства закордонних справ Великобританії Девідом Лідінгтоном, після чого він відмітив вигідність для України бути у складі ЄС.

Також Д.Лідінгтон зазначив, що Уряд Британії не стоїть осторонь і підтримує постійний тісний контакт з керівництвом в Україні. Британія допомогає Україні за різними напрямками, надає технічну допомогу, зараз наприклад приймає безпосередню участь у реформуванні судової системи, крім того ведеться робота з налагодженню звязків з Дніпропетровською областю і зокрема зі всіма регіонами.

На сьогоднішній день у Англії створена спеціальна комісія, яка розробляє систему реформування силових структур в державі, працює комісія в процесі своєї роботи опирається на вже існуючий досвід країн ЄС.

Дуже б хотілося, щоб найближчим часом протистояння на Сході країни розвязалося і Уряд України мав змогу працювати в умовах миру та встановив свій контроль та законну владу в цих регіонах. Ще Девід Лідінгтон відмітив, що потрібен час для переконання всього населення держави про вагомі перспективи співпраці з ЄС. Він також додав, що існування Угоди між Україною та ЄС про Асоціацію та про зону вільної торгівлі є добрим початком перед початком створення економічно міцної та процвітаючої країни.
На кінець промови Д. Лідінгтон заявив, що буде підтримувати чітку позицію Британії та завжди сприяти відстоюванню інтересів країни, її цілісності та суверенності.

Велика Британія готова і на далі тісно співвпрацювати з Урядом України для досягнення високих цілей.