В Кривому Розі заохочують споживачів підтримати місцевого виробника

Голова міста Вілкула Ю.Г. закликає мешканців підтримувати місцевих товаровиробників.  З 14.03.2012 запроваджено муніципальний проект «Марка якості «Криворіжжя». Реалізація даного проекту спрямовано забезпечити городян продовольчими товарами високої якості та   підтримати місцевого виробника.

На сьогоднішній день відмічено біля 55 найменувань продовольчих товарів, які купують криворожці та користуються у жителів міста великим попитом. Повний перелік таких товарів можна переглянути на сайті «Криворізький ресурсний центр» (krogerc.info). Слід відмітити, що досі на якість даної продукції скарб не надходило , тому вона контролюється на всіх етапах від виробництва до попадання товарів до магазину.

Продукцію Криворіжських виробників легко відрізнити від інших, тому як вона має відрізняючий спеціальний знак – логотип із написом «Марка якості «Криворіжжя».

Купуючи саме криворізьке,  ми тим самим заохочуємо місцевого товаровиробника, він матиме змогу збільшити виробництво своєї продукції та кількість робочих місць на підприємствах, вчасно платити податки до бюджету та розвивати в цілому економіку як міста, всієї Дніпропетровської області та країни в цілому.