Військовослужбовцям з Кривого рогу постійно надається допомога

За словами голови міста Юрія Вілкули, влада робить все можливе, щоб і надалі наші земляки почували себе захищеними. До жодного питання не віднеслися з байдужістю, кожне питання намагаються розглянути та вирішити.Зараз в зоні АТО перебувають близько 1000 військових з Кривого рогу. Влада потурбувалася, щоб вони при виконанні своїх обов’язків мали міцну матеріально – технічну базу, тобто забезпечить повне їх обмундирування, засоби захисту, предмети особистої гігієни і т.і.

За дорученням голови міста працює чітка система надання гуманітарної допомоги бійцям. Починаючи від збору всіх речей до їх відправлення в зону АТО. Організовані постійні виїзди до частин, в яких служать наші земляки. Черговий виїзд в зону проведення антитерористичної операції відбувся з 31 липня по 2 серпня на чолі з першим заступником голови міста Андрієм Гальченко. Після повернення провели прес-конференцію, де А. Гальченко поділився враженнями від поїздки.

Бійці отримали сотні кілограмів гуманітарного вантажу: необхідні технічні засоби, медичні препарати та інші предмети загального і особистого користування.Крім того, було відправлено автомобіль «Урал», який повністю готовий до роботи у несприятливих умовах.

Перший заступник міського голови повідомив, що вже зараз готується наступна партія гуманітарної допомоги, яка буде відправлена найближчим часом в  серпні.