Влада на Дніпропетровщині закликає місцеве населення не піддаватися паніці щодо зникнення солі з полиць магазинів

Із повідомлення від керівника управління аграрного та споживчого ринку Маргарити Зотової стало відомо, що відвантаження солі відбувається як завжди в повному обсязі, але з виникненням великого попиту у населення, який зробили штучно, об’єми продаж значно збільшилися. В наслідок чого виробник попросту не встигає відвантажити сіль у таких об’ємах щоб всім вистачило. Паніку викликають самі жителі регіону, передаючи «сарафанним радіо» факти, які нічим не підтверджені та скуповуючи сіль у великих об’ємах.
Подібну паніку ми вже спостерігали наприкінці лютого цього року, коли люди збирали величезні черги коло банкоматів і купували багато продуктів харчування.Ажіотаж навколо солі у Дніпропетровську та області розпочався на минулих вихідних. Пов’язаний він був з начебто припиненням роботи державного підприємства «АРТЕМСІЛЬ». Як з’ясувалося пізніше інформація була помилковою.

Проте навіть в такій ситуації деякі жителі не розгубилися, почали закуповувати сіль у великих об’ємах, щоб потім продавати на місцевих ринках у п’ять разів дорожче.

Велике прохання до жителів міста та області – не піддавайтеся штучній паніці та не купуйте сіль значно дорожче від 2-х гривен, тоді ситуація стабілізується вже впродовж двох днів.