Все частіше фіксуються порушення на недотриманні безпеки на воді

Під час проведення літа все частіше стали фіксуватись кількість нещасних випадків на воді, про це повідомили із головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Для можливості запобігти нещасних випадків у Дніпропетровській області привели в повну готовність аварійно-рятувальні сили, створено відомчі рятувальні пости та організоване чергування рятувальників та волонтерів на постійній основі.
Офіційно відкриті пляжі міста працюють з дотриманням всіх санітарних вимог, на них всі місця поблизу води обладнанні відповідним чином із врахуванням всіх вимог безпечного відпочинку для людей.
Однак велика кількість нещасних випадків фіксується саме в тих місцях, де непридатне для купання, а це і є одним із основних порушень правил безпеки поведінки людини на воді.
Нещасні випадки як правило трапляються внаслідок купання людей в заборонених для цього місцях, найчастіше такі випадки трапляються саме з дітьми від необачності їх батьків.
Батькам перш за все треба самим дотримуватись безпечної поведінки на воді та приділяти особливу увагу у вихованні своїх дітей культурі поведінки находячись поблизу води, бути більш пильними та уважними відпочиваючи з дітьми.
Саме це є основою безпеки життя людини та збереження її життя.