Жителів Дніпропетровська запрошують прийняти участь у акції національного прапору держави

До наближення свята державного прапора, який кожного року за традицією святкуємо 23 серпня, усім жителям Дніпропетровської області пропонують прийняти участь у цікавому заході під назвою — «Прапор у твоєму вікні». Прийняти участь у даній акції з патріотичним нахилом може стати кожен бажаючий, для цього потрібно вивісити у своєму вікні національний прапор. Купити всю символіку можна у будь-якому супермаркеті міста.

Всі зібрані кошти від продажу національної символіки держави попрямують до Фонду оборони країни. Продаватиметься національна продукція у найбільших магазинах міста, ціна за найбільший прапор не буде перевищувати 18 грн за одиницю.

Кожен небайдужий громадянин своєї країни, хто візьме участь у акції, придбавши національний символ, тобто державний прапор, зробить свій безпосередній внесок для допомоги армії України, які зараз вимушені перебувати у зоні АТО.

Всі зібрані кошти до Фонду оборони країни підуть надалі на придбання військової амуніції, медичних препаратів для солдат та необхідного технічного приладдя. Після святкування всі прапори можна буде принести до місцевої облдержадміністрації, потім вони направляться  військовим до зони АТО.

Жовто-блакитні кольори будуть розвиватися над містами та селищами сходу, які вже звільнили від терористів.