Звернення міського голови до керівників підприємств міста

Міський голова І. Метелиця ще у кінці минулого місяця звернувся до керівників підприємств в місті з проханням допомогти військовим та сім’ям, які переїхали до міста та області у пошуку тимчасового притулку.
У цей тяжкий час для України багато родин зі Східних регіонів були змушені покинути рідні домівки та шукати притулок в різних куточках країни, прохання не залишатись осторонь до долі українців, до долі мобілізованих військових, багато з них приймають участь у антитерористичній операції.
Голова міста щиро подякував приватним підприємцям та керівникам організацій за вже надану матеріальну допомогу, та допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, ліків і т.ін. Всі кошти передали ініціативній групі міста — комітету батьків мобілізованих бійців. За них було придбано військову амуніцію, продукти харчування та ліки.

Але на сьогоднішній день всеодно гостро стоїть питання про нестачу коштів, одягу, предметів першої необхідності тощо. Тому І. С. Метелиця звернувся до всіх жителів міста з проханням надати допомогу хто чим зможе, у вигляді грошових коштів, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, медикаментів та інших речей.

Для всіх небайдужих надаємо реквізити для перерахування коштів:

АТ “Райффазен банк Аваль”
р/р 26009198405
ЄДРПОУ 23067432
МФО 380805
Призначення платежу: «На допомогу військовим».
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії — 20-01-55